+420 558 672 506
+420 601 394 530

Rozšířili jsme nabídku rumů

Santos Dumont X.O
zraje ve sudech, po sherry a portském víně. Jemná chuť s ovocnými tóny. Závěr je dlouhý a sametový.
Jedná se o speciální limitovanou edici, na etiketě je číslo láhve a sudu, ve kterém rum zrál. Tento neobvyklý rum pochází z Brazílie.

Diplomatico Reserva Exclusiva 12 yo
je venezuelský tmavě zlatý rum vynikající kvality.
Diplomatico Reserva exclusiva je blendem rumů vyrobených výhradně na kotlíkových destilačních zařízeních a zrajících v průměru 12 let. Je sladký, s ovocnou chutí, což je charakteristické pro všechny rumy Diplomatico, avšak obsahuje ještě vyšší koncentraci a intenzivnější chuť. Jedná se o výjimečný rum určený k pomalému upíjení, který se stal hitem pro všechny milovníky rumů od svého uvedení na trh před třemi lety.
Držitel ocenění „Best of Category“ v kategorii rumů zrajících 9–15 let – International Rum Festival 2008, Ybor City, Tampa, Florida.

Capitan Morgan Jamaica
Plná, a přesto velmi jemná, chuť rumu Captain Morgan Black dává vzpomenout na “námořnické dávky”. Dýchají z ní historky chvástavých dobrodruhů, ale i opravdových znalců. V rumu Captain Morgan Black se prolínají chuti jamajského, guayanského a barbadoského rumu. I Captain Morgan Black vyzrává v dubových sudech v ušlechtilou tekutinu plné tmavé barvy a získává v nich svou nezaměnitelnou, jemnou a bohatou chuť.

Havana Club Anejo 7 yo
Havana Club Anejo 7 YO je sedmiletý rum jantarově medové barvy. Vůně cedrového dřeva, sladkého tabáku, kakaa, tropických plodů a jemné tóny vanilky. Tento rum  je legendárním rumem a pýchou celého kubánského rumového průmyslu. Mimořádně jemná a čistá chuť nejlépe vynikne v nemíchané formě, nebo s ledem.
Kompletní nabídku naleznete v nápojovém lístku.