+420 558 672 506
+420 601 394 530

Zámecká krčma – představení

Stylová restaurace Zámecká krčma Vám nabízí příjemné posezení v krásném a útulném prostředí, profesionální obsluhu, výbornou kuchyni s možností skvělých specialit. Mimo naší restaurace můžete využít salónek nebo velký sál pro 100 osob. V letních měsících je otevřená zahrada, kde probíhá grilování steaků, selat a specialit.

Restaurace se nachází vedle paskovského zámku, naproti kostela u říčky Olešná. Nabízí příjemné posezení v zajímavě řešeném interiéru tří místností – restaurace, pivnice a salonek.  Dále nabízíme možnost využití velkého sálu, který pojme až 100 osob.

Zámecká krčma v Paskově si dovoluje nabídnout pro jednotlivce či kolektivy své prostory k uspořádání různých oslav, banketů a rautů. Vytvoříme nejen nezapomenutelný kulinářský zážitek, ale navodíme i atmosféru dávno zapomenutých časů. Naše rautové speciality nenechají nikoho chladným a každý bude odcházet spokojeně a o vaší akci se bude ještě dlouho mluvit.

Samozřejmostí je slavnostní výzdoba stolů. Chcete-li prožít Váš jedinečný den skutečně v klidu, využijte náš speciální servis „svatba v pohodě“…